Rwanie w nodze oraz z tyłu pleców

witam, od 5 dni bardzo mnie rwie noga prawa od uda w góre , na dole pod brzuchem oraz plecy z tylu czuje takie nasilajace sie rwanie , bylam u lakrza mocz wykazal sie dobry czekam na wyniki krwi ale bole nie sa caly czas tylko w ciagu dnia albo w nocy ze czlowiek nie moze wytrzymac tak jak bym miala przed okresem

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proszę koniecznie udac się do lekarza rodiznengo,.