Nieuregulowane stolce u 17-miesięcznej córki

moja córeczka ma 17 mies. od zawsze miala wilczy apetyt i wciaz tak jest ale martwia mnie jej stolce, ktore sa wciaz bardzo nieuregulowane. rzadko ale sie zdarza ze nie ma kupy przez caly dzien, najczesciej wyproznia sie nawet do 5 razy dziennie. czasem nawet 3 kupy pod rzad w ciagu godz po obiadku. je duzo warzyw, ryb, kurczaka, kaszek, jajka, owoce,itp. najczesciej pije wode. mleko ze wzgl na podejrzenie nietolerancje laktozy odstawilam pare mies temu bo miala bole brzuszka.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proszę udac się z dzieckiem do lekarza pediatry. Przyczyn tego typu objawów może byc wiele. Np. jeden z pokarmów może powodowac taką a nie inną reakcję układu pokarmowego dziecka.