Jedno wypróżnienie dziennie u 3-miesięcznej córki

Moja 3 miesięczna córka robi jedna kulę dziennie. Kupa jest nie wielka w porownaniu z tym co zjada (120ml na 4h), wsiąka w całości w pieluszke jest cuchnąca i ciemno zielona. Jest tak codziennie. Nie boli ja jednak brzuszek, jedyne co ma to viemieniuche i drobne atopowe zmiany na budzi w obrębie brwi. Podaje jej pepti + delicol ponieważ lekarz stwierdził skaze białkową i nietolerancję laktozy. Może trzeba odstawić delicol? Takie kupy pojawiły się gdy zaczelam podawać jej probiotyk dicoflor.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.