Przytycie 1100 kg w ciągu trzech tygodni u 3-tygodniowej córki

Wydaje mi sie ze przekarmilam moja 3-tyg corcie(karmie tylko mm). W ciagu tych trzech tygodni przytyla 1100g. Przez ostatni tydzien karmilam ja porcjami 120 ml x 6. Po czym zaobserwowalam objawy jak przy kolce z tym wyjatkiem, ze wystepuja po kazdym jedzeniu. Podaje jej bebilon pepti+delicol bo ma nietolerancje laktozy+dicoflor 2x dziennie. Zmniejszylam juz porcje do 90x 7-8, ale nie pomaga. Kupy po dicoflorze sa zielone i cuchnace raz dziennie ale normalne w konsystencji.Co jeszcze moge zrobic?

Lekarze podkreślają, że przyrost masy ciała niemowlaka nie powinien być mniejszy niż 120 g na tydzień, czyli 480 g na miesiąc. Zazwyczaj niemowlak w pierwszych trzech miesiącach swojego życia tyje troszkę więcej, czyli 800-1200 g na miesiąc. W następnych miesiącach waga niemowląt reguluje się do 500 g na miesiąc. Między trzecim a piątym miesiącem życia dziecko waży zazwyczaj około 6,5 kg.

https://portal.abczdrowie.pl/prawidlowy-przyrost-wagi-niemowlaka