Problem z wypróżnianiem u 4-miesięcznej córki

Witam serdecznie, problem dotyczy kupy mojej 4 mies córeczki. Karmie piersią, od urodzenia ma problemy z kupa, skręca się, lekarz bagayelizuje mówi że się unormuje.. ostatnio doszły w kupie czarne jakby klebuszki. Badanie na krew utajona ujemne. Zadko się załatwia, a ostatnio wydaje mi się że z buzki wypadła jej taka jakby "długa biała nitka"?? Idę do lekarza na dniach ale jestem przerażona...proszę o jakąś informację. Pozdr

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się ustosunkowac do podanej sytuacji. Jedną sprawą jest niedostateczna dojrzałość przewodu pokarmowego dziecka i możliwe występowanie kolek, a inną opisane czarne grudki i białe nitki. Bez pogłębienia diagnostyki i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi ani porady. Na pewno warto spróbować podać dizecku probiotyki.