Rytm zatokowy serca u 3-letniego dziecka

Witam u mojego 3 letniego syna zdiagnozowano rytm zatokowy,zaklocony pojedynczymi przedwczesnymi o zmiennej moefologi zesp.QRS pochodzenia komorowego lub nadkomorowego z aberacja srodkomorowa.sredni rytm HR wyniosl 120 Max rytm 196 a sredni 69 wykryto rowniez 296 tachykardii 8831 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komor.i 45 trigimenii.Dostal lek metocard.Syn jest bardzo aktywny ruchowo ja sie boje ze moze mu sie cos stac.Bardzo prosze o opinie.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego i pozostać pod opieką kardiologa dziecięcego.