Ryzyko ciąży bez przeniesienia spermy do dróg rodnych

Witam.
Mam 18 lat i 25 października pierwszy raz 'uprawiałam' peeting z chłopakiem. Jestem dziewicą. Chłopak dotknął swojego penisa i później dotykał mnie na dole i włożył kawałek palca. Nie trawo to długo, nawet nie pamiętam do końca jak to było. 27 października dostałam normalny, jak zawsze bardzo obfity okres.

Dodam, że chłopak nie miał wytrysku i nasienie nie dostało się do pochwy. Jako, że jestem straszną panikarą stresuje się. Ostatnio cały czas mam mdłości,aż nie mogę jeść (a zawsze jadłam dużo). Przytyłam (ale jest to moja wina, złe nawyki żywieniowe i kompulsywne jedzenie).
Dodam, że mam też dość poważna nerwicę i zauważyłam, że kiedy intensywnie o tym myślę mdłości się pojawiają jednak kiedy się zapomnę i zajmę czymś innym znikają. Myślę, że są one wynikiem stresu, którego w tym miesiącu miałam mnóstwo.
Mimo wszystko strasznie się stresuje :( Okres mam dostać kolo 24-27 listopada ( jestem prawie pewna, że się spóźni ponieważ prawie zawsze spóźnia się przez nerwicę).
Bardzo proszę o odpowiedź ;( Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie,

W Pani przypadku ryzyko ciąży jest znikomo małe. Nie doszło do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych.
Najprawdopodobniej objawy, o których Pani pisze wynikają ze stresu. Należy spokojnie czekać na kolejną miesiączkę.
Gdyby miała Pani wątpliwości może Pani wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam