Ryzyko ciąży dzień po pettingu

Mam pytanie czy jeżeli np. wczoraj mąż wyjął z majtek swojego członka i główka była wilgotna a potem rękoma dotykał mnie po kroczu a ja byłam ubrana bielizna rajstopy grube i sukienka czy na kolejny dzień coś może jeszcze się znajdować na ubraniu w tym miejscu gdzie było dotykane a jeżeli by dotykał miejsc intymnych czy jest ryzyko ciąży??

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo ciąży pojawia się wtedy, kiedy świeża sperma lub świeży preejakulat znajdą się wewnątrz pochwy lub u jej wejścia.
W podanym przez Panią przypadku zapłodnienie nie jest możliwe, ponieważ nie ma ani świeżego nasienia ani bezpośredniego dostępu do pochwy.

Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. zapłodnienia i metod zapobiegania nieplanowanej ciąży.

Pozdrawiam!