Lęk przed zajściem w ciążę 5 lat po ślubie

Witam mam pytanie nie wiem co robić jestem z mężem 5 lat po ślubie mamy prawie 5 letnią córkę.Ostatnio nasze życie erotyczne upadło ponieważ przez nerwy i teściową zaczęłam się bać wszystkiego np. że zajdę w ciążę bo gładziłam męża po pośladkach a stamtąd ręka mi zawędrowała i dotknęła jego przodu i czy nie dotknęło mnie albo że mąż wyjął z majtek swojego członka główka była wilgotna a potem dotykał mnie po kroczu ale byłam ubrana w ciuchy bielizna rajstopy i sukienka co robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,

Ze względu na bardzo silne objawy lęku przed ciążą ( nieuzasadnione w wyżej opisanych przypadkach) polecam Pani wizytę u psychologa Tak silny lęk może zdecydowanie negatywnie wpłynąć na dalsze funkcjonowanie Pani w małżeństwie.

Pozdrawiam,

MM