Ryzyko ciąży po dwóch stosunkach w prezerwatywie

Witam.Wczoraj miałam stosunek z moim chlopakiem. po raz pierwszy doszedl na zewnatrz w prezerwatywie.nastepnie wytarl czlonek ale nie umyl i kilka razy oddal mocz gdyz nastepny raz byl po 3 godzinach rowniez z prezerwatywa i rowniez doszedl na zewnatrz. prezerwatywy nie pekly. czy mozliwe ze na czlonku zostaly plemniki i czy mozliwe jest zaplodnienie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo niskie, aczkolwiek istnieje.