Ryzyko ciąży po kontakcie z preejakulatem

Witam! Proszę o jednoznaczne odpowiedzi... Czy jeśli "zabawiałałem" się z partnerką w takim sensie że nie było jako takiego współżycia ani ogólnie wytrysku z mojej strony, jeśli tylko wydzieliło się coś przedwczesnego co zwie się chyba preejakulat a np. moja ręka z takim czymś (po uwczesnym wytarciu) dotykała miejsc imtymnych partnerki na nieznaczna głębość 1-3cm to czy możliwe jest aby zaszła ona w ciążę? Dodam że miała dni płodne...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero.