Ryzyko zajścia w ciążę po pettingu w trakcie dni niepłodnych partnerki

witam, sprawa wygląda następująco, uprawiałem z dziewczyna petting ,czy jest możliwe ,że moja dziewczyna zaszła w ciąże ? Kiedy doszedłem niewielka ilość spremy została mi na ręce , po wytarciu reki w prześcieradło i po upływie ok. 20 min moja ręka znalazła sie w pochwie partnerki . Dodam jeszcze ,że moja dziewczyna nie ma dni płodnych. Wiele się już naczytałem na ten temat i wszędzie piszą troszeczkę inaczej .Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero. Nie ma powodu do niepokoju.