Ryzyko ciąży po ocieraniu się i chwilowym włożeniu penisa do pochwy

Witam, mam pewien problem. Jakiś czas temu pieściliśmy się z moim partnerem w sposób ocierania członka o wargi sromowe. Przez przypadek jego członek wszedł do przedsionka pochwy jakieś 5 cm. Być może doszło do wydzielenia preejakulatu tylko nie wiem czy przed czy w trakcie czy po tym przypadkowym zdarzeniem. Jakie jest ryzyko ciąży w takiej sytuacji? Jeszcze chciałam zaznaczyć, że zazwyczaj mam regularne miesiączki a obecnie mi się spóźnia o jeden dzień. Miałam dni płodne.

Witam. Ryzyko ciąży w takim przypadku jest jak najbardziej realne. Proponuję wykonanie testu ciążowego.