Ryzyko ciąży po stosunku bez penetracji

Witam! Kilka dni temu uprawialismy razem z partnerka petting, podczas pieszczot dotykalem ją w miejscach intymnych jednak bez penetracji pochwy ani bez wytrysku. Chcialbym zapytac czy jest mozliwosc ze partnerka zajdzie w ciaze? (Miala wtedy dni płodne)

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć takiej możliwości, jednak zajście w ciążę w taki sposób jest dość trudne. Sytuację komplikują jednak dni płodne. Sugerowałabym dla pewności wykonać test ciążowy.