Ryzyko ciąży po stosunku przerywanym

Witam, potrzebuje pomocy. Zabawiałem się ze swoją dziewczyną i doszło do takiego momentu, że doszło do stosunku przerywanego. Członka przed wejściem wytarłem, ale to trwało max. 10 sec. Straciliśmy głowę, ale się ocknęliśmy, tylko że za późno. Za 6 dni powinna dostać okres, a teraz ma częste mdłości i ma temp. 37 stopni (wczoraj siedziała na asfalcie, może przez to) i wczoraj bolały ją jajniki przez jakiś czas, ale przeszło jej. Mówiła, że macica jest rozwarta jak przed miesiączką. Wiem, że jest ryzyko przez to, co zrobiliśmy, ale chciałbym usłyszeć radę eksperta. Dziękuję.

Witam serdecznie!
Jak słusznie Pan zauważył, stosunek przerywany nie jest pewną metodą zabezpieczenia. Wiele w takich przypadkach zależy od dnia cyklu, w którym doszło do zbliżenia. Jeżeli sytuacja miała miejsce w czasie trwania dni niepłodnych to nie ma ryzyka ciąży. W innym przypadku ryzyko takie istnieje, choć ze względu na krótką penetrację na kilka minut przed ejakulacją wydaje się ono być znikome.
Objawy partnerki mogą być spowodowane zarówno infekcją jak i przeziębieniem. Mogą mieć również podłoże psychogenne. W obecnej sytuacji należy poczekać do spodziewanego dnia miesiączki, a w razie braku krwawienia wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam