Czy istnieje ryzyko zapłodnienia w tej sytuacji?

Proszę o szybką pomoc ! Wczoraj ( dzień po owulacji mojej partnerki ) uprawialiśmy seks który nie trwał 5 minut. Nie doszło ani razu do głębszej penetracji ani wytrysku. Wszystko odbyło się bez zabezpieczeń. Stosunek przerywany był zatrzymywany około 4/5 razu w ciągu tych max. 5 minut. Na początku/przed stosunkiem wytarłem swojego penisa gdy zauważyłem śladowe ilości preejakulatu, czynność tą powtórzyłem dalej parę razy. Czy istnieje znaczna szansa na zapłodnienie? Czytałem dużo o preejakulacie i opinie są podzielone, lecz proszę zwrócić uwagę na przebieg tego co napisałem powyżej. Z góry dziękuję na odpowiedź.

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, w opisanej sytuacji jest ryzyko ciąży - w preejakulacie u zdrowego mężczyzny znajdują się żywe, zdolne do zapłodnienia plemniki. Sugeruję dobór optymalnej metody antykoncepcji, o ile Państwo nie planują szybko zostać rodzicami.