Czy możliwe jest zapłodnienie preejakulatem?

Witam,
ostatnio podczas „dotykania”, niechcący dotknąłem penisa, prawdopodobnie znajdował się tam preejakulat, po około 5 minutach owego palca wsadziłem partnerce do pochwy.
Czy może zajść w ciążę?
Pozdrawiam - John, liczę na pomoc!

Witam serdecznie!
O ile preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia, to przy włożeniu ubrudzonego nim palca do pochwy partnerki rzadko dochodzi do zapłodnienia. Dodatkowo, jeżeli upłynęło około 5 minut, to najprawdopodobniej wszystkie plemniki zginęły z powodu złych warunków. Nie ma zatem możliwości, by po tym stosunku partnerka zaszła w ciążę.
Pozdrawiam