Ryzyko ciąży po stosunku w przerwie stosowania krążka antykoncepcyjnego

Witam od lipca używam krążka NuvaRing. W czwartek (2.10.2014) mineło 21 dni wiec go wyciągnełam. Tego dnia współżyłam z chłopakiem i niestety doszło do wytrysku we mnie... Czy duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani - ta metoda antykoncepcyjna zabezpiecza przed ciąży na okrągło t.j. w tracie stosowania , jak i w trakcie siedmiodniowej przerwy.