Ryzyko ciąży po wystąpieniu krwawienia po pierwszym stosunku

Dzień dobry! 4 dni temu w pierwszy dzień płodny po raz pierwszy uprawiałam seks z chłopakiem. Następnego dnia zauważyłam różowy śluz, a kolejnego brunatny. Brzuch bolał i nadal boli jak przy miesiączce. Dzisiaj pojawiła się czysta krew. Lecz nie obficie. Strasznie się denerwuję. Czy jestem w ciąży? Czy to możliwe? Proszę o szybką odpowiedź

Witam serdecznie. Nie mam możliwości wykluczyć czy potwierdzić ciąży. Warto wykonać test ciążowy po upływie 14 dni od daty stosunku.