Ryzyko ciąży podczas pettingu w trakcie okresu

Witam! 27.02 pieściliśmy się z dziewczyną, doszedłem. Następnie wycierałem nasienie wilgotną ściereczką (taką do wycierania mebli) użyłem dwóch ścierek. Wytarłem się dokładnie i teoretycznie dłoń nie miała bezpośredniego kontaktu ze spermą. Po ok. 20 minutach zacząłem pieścić moją dziewczynę i delikatnie wsadziłem jej palec do pochwy. Jakie jest ryzyko ciąży? Dodam, że była podczas 4 dnia okresu. Miesiączkuje regularnie, cykle ok. 30 dniowe. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Ryzyko jest nikłe. Natomiast sugeruję nie używać ściereczek do wycierania mebli w celu wytarcia narządów. Znajdują się w nich substancje chemiczne, które mogą powodować poważne dolegliwości.