Ryzyko ciąży podczas stosunku w czasie krwawienia z odstawienia i przebieg krwawienia

Witam. Chciałam spytać jak wyglada sprawa krwawienia z odstawienia a ciąży. Czy po przyjęciu ostatniej tabletki antykoncepcyjnej w trakcie krwawienia z odstawienia mozna zajść w ciąże jeśli nie przyjme kolejnego opakowania? Jeśli tak to czy wtedy krwawienia od razu powinno ustać czy będzie trwało te kilka dni?

Witam,
podczas terapii hormonalnej tzw. krwawienie z odstawienia nie niesie ze sobą możliwości zajścia w ciążę (teoretycznie, ponieważ tabletki hamują owulację).

Jeżeli nie przyjmie Pani kolejnego opakowania to owulacja zostanie odblokowana i jest szansa na ciążę w następnym cyklu.

pozdrawiam