Ryzyko ciąży przy zsunięciu się prezerwatywy do środka pochwy

Witam . Otóż mój problem polega na tym.że 1.03 miałam dostać okres niestety nie nastąpił a tydzien pożniej ,dokładniej 5.03 kochałam się z chłopakiem i mieliśmy wpadke taką że prezerwatywa zostala w srodku .Po ponad 30godzinach zażywałam tabletke escapelle a na drugi dzien dostałam plamienia które trwały tydzień . A okresu nie mam do tej pory . 1.04 zrobiłam test i wyszedl negatywny czy mimo to mogę być w ciąży ? Dodam że wcześnie mój okres nie był regularny .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę powtórzyć test, jednak najprawdopodobniej doszło do zaburzeń hormonalnych i zaburzeń miesiączkowania. Proszę zgłosić się do ginekologa do kontroli.