Zsunięcie prezerwatywy i wystąpienie plamienia przed okresem a ryzyko ciąży

Witam. 19.06 uprawiałam seks z moim chłopakiem jednak na koniec spadła prezerwatywa i nasienie zetknęło się z wejściem do pochwy, czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że okres powinnam dostać 23.06 natomiast wczoraj(20.06) miałam lekkie plamienie(co nigdy nie występuje), a dzisiaj już normalnie okres. Cykle mam regularne co 27 - 29 dni. Czy jest możliwość że pomimo okresu jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisanej powyżej sytuacji wynika, że najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy, którego wynik powinien być już wiarygodny. Pozdrawiam