Ryzyko ciąży w przypadku pierwszego stosunku bez prezerwatywy

Kochałam się z chłopakiem pierwszy raz... Nie mieliśmy prezerwatywy, jednak nie robiliśmy tego długo. Dosłownie kilka pchnięć, gdyż po pierwsze mnie trochę bolało, a po drugie bałam się. Trzy dni później dostałam planowany okres. Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży? Trochę się stresuję....

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli okres wystąpił normalnie to raczej nie ma ryzyka ciąży. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy.