Możliwość ciąży przy prezerwatywie

dzień dobry. kochałam się ze swoim partnerem, używaliśmy prezerwatywy. po jakiejś godzinie znów zaczęliśmy się kochać, ale wcześniej mój chłopak wszedł we mnie bez zabezpieczenia na jakieś 5sek. żadnego wytrysku, ale dopiero po tej chwili użyliśmy prezerwatywy...może na jego penisie pozostały jeszcze plemniki po poprzednim stosunku? minęła 1h, może 1,5h. czy jest jakaś możliwość, żebym zaszła w ciążę? dodam, że byłam tuż po okresie, to raczej nie jest jeszcze czas owulacji. proszę o pomoc!

Aleksander Ropielewski

Istnieje nieduże ryzyko zajścia w ciążę. Aby mieć pewność sugeruję wykonanie testu ciążowego ok 10 dni od czasu opisanej sytuacji.