Stosunek po zdjęciu prezerwatywy a ryzyko ciąży

jakie jest prawdo podobieństwo , że mogę być w ciąży jak kochałam się z chłopakiem :) i jak doszło do wytrysku to był zabezpieczony i wyszedł ze mnie , po chwili zdjął prezerwatywę i kochaliśmy się dłuższy czas bez . Czy na penisie mogły być plemniki które by mogły mnie zapłodnić ? jest to duże prawdo podobieństwo czy małe ? :(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, ryzyko ciąży jest realne. Wskazane wykonanie testu ciążowego > 14 dni od stosunku.