Ryzyko ciąży w wyniku pettingu i palcówki

witam Tego weekendu byłem u swojej dzuewczyny, jestesmy ze soba od dwóch miesiecy, jest ona dziewica i nie uprawia seksu, niedawno nie wiem jak to sie nazywa po prostu robiliśmy sobie dobrze, ona pierwszy raz tak samo jak ja, robiłem sobie dobrze a zarazem robiłem jej ''palcówke'' jaka jest szansa ze ona zajdzie w ciąże ? troszeczke sie stresuje czy jest czym ? przechodziliśmy to pierwszy raz, nie miałem tego głównego wytrysku ale zawsze jakis płyn wyszedł mi z penisa. prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie było kontaktu nasienia cze tez preejakujatu z drogami rodnymi to nie ma możliwości ciąży.