Ryzyko ciąży w wyniku włożenia główki penisa do pochwy

czy mozliwe jest zajescie w ciaze gdy moj chlopak wsunał tylko głowke penisa i to nie cała na dosłownie 2 sec ? bez zabezpieczenia, to był pierwszy raz. bez wytrysku ani w czasie ani przed wsunieciem. test był negatywny robiłam go po południu . co mam robić okres nigdy nie był regularny i cykle sa długie powyzej 32dni rzadko mniej, zdarzenie zawszlo 03.01.15 a okres w grudniu miałam właśnie 03.12.14 , strasznie sie boję ze to ciaza mimo negatywnego wyniku ciazy .bardzo prosze o szybka odp !!

Lek. Tomasz Budlewski

prawdopodobieństwo ciąży w powyższym opisie jest bardzo niska. Proponuje poczekać jeszcze około tygodnia i ponownie wykonać test jeżeli krwawienie nie wystąpi.