Możliwość zapłodnienia po trzydziestosekundowym włożeniu członka do pochwy

Czy możliwe jest zapłodnienie po dosłownie 30 sec włożenia członka do pochwy, przed włożeniem wytarłam preejakulat z członka, jestem 2.5 tyg przed spodziewanym okresem... Chłopak nie miał wytrysku a ja prawie szczytowałam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży, ale prawdopodobieństwo jest bardzo małe. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.

Być może przyjemniej byłoby dłużej niż 30 sekund, ale w lateksowej osłonce? Bez lęku...
Na pewno byłoby to bezpieczniej w aspekcie możliwej prekreacji.
Zachęcam do polubienia prezerwatywy.
Ciąża jest mało prawdopodobna, ale możliwa.
Pozdrawiam. JW