Ryzyko poronienia w 14. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 14stym tygodniu ciąży. Odstawiałam powoli progesteron w ostatnich 2 tygodniach. Z 32,4 ng/ml progesteron spadł mi do 20,4 . Zbadałam, bo przez tydzień byłam strasznie zmęczona i ciągle bolał mnie brzuch. Dlaczego łożysko nie produkuje wystarczająco dużo progesteronu? Co mam zrobić teraz? Czy grozi mi poronienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.