Ryzyko wydostania się nasienia z prezerwatywy podczas stosunku

mam takie pytanie uprawiałem sex w prezerwatywie, doszedłem w swojej dziewczynie ale w prezerwatywie ale jakoms minutke jeszcze sie kochalismy czy jest mozliwosc ze zaszła w ciaze napisze jeszcze ze do 3 cm prezerwatywa sie suneła ale jak skonczylismy to prezerwatywa nadal miałem na członku i sporo nasienia było w prezerwatywie czy jest mozliwosc ze cos wylecjało

Lek. Katarzyna Szymczak

Prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia, wiec ryzyko ciąży istnieje.
Pozdrawiam