Zsunięcie prezerwatywy podczas stosunku a możliwość zajścia w ciążę

Witam podczas stosunku zsunęła się prezerwatywa . Podczas wyjmowania członka z pochwy była ona na końcu członka, czy jest możliwe abym zaszła w ciaze. nie wiem kiedy dni płodne ponieważ jestem 2 miesiace po porodzie i nie dostałam jeszcze pierwszej miesiączki. Co robi w tej sytuacji ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się wykluczyć ciąży, chociaż prawdopodobieństwo zapłodnienia nie jest wysokie, należy pamiętać, że żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% zabezpieczenia.
Pozdrawiam