Możliwość zajścia w ciążę po zsunięciu się prezerwatywy podczas stosunku

Witam. Po stosunku przy wyjmowaniu członka z pochwy przy pozycji na jeźdźca (ja byłam u góry) prezerwatywa została we mnie- mniej/więcej połowa długości. Ostatatni okres dostałam 28.08., trwa on 7 dni, cykl trwa ok. 24-28 dni. Czy istnieje duża możliwość zajścia w ciążę? Prezerwatywa się zsunęła, ponieważ mój chłopak doszedł trochę wcześniej niż ja, obawiam się, że przez to, że penis zwiotczał, to sperma mogła się wydostać przy moich ruchach. Jest to możliwe? Proszę o opinię. Pozdrawiam hAnia

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć możliwości ciąży w opisanym powyżej przypadku (nie podała Pani w którym dniu cyklu miało miejsce to zajście). Dla pewności po przynajmniej 14 dniach od w/w stosunku można wykonać test ciążowy. Pozdrawiam