Ryzyko zajścia w ciążę po dwukrotnym stosunku

Witam, Dzisiaj kołódź godziny 5 nad ranem kochałem się ze swoją dziewczyną w prezerwatywie i doszedłem. Po stosunku wyszedłem na dwór, gdzie było około -3 stopni i spędziłem tam mniej więcej godzinę i w międzyczasie oddałem mocz, ale penisa nie umyłem. Później około godziny 6 wróciłem do dziewczyny i uprawialismy sex ale już bez zabezpieczenia, jakieś 10 minut, nie doszedłem. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę ?

Magdalena StusiĹska

Ryzyko zajścia w ciążę istnieje zawsze- w opisanym przypadku nie jest ono duże, ale nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę. Wiele zależy też od tego w jakiej fazie cyklu była partnerka.