Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy powtarzanym akcie?

mam pytanie uprawiam sex od pewnego czasu z moją dziewczyną sex ale z prezerwatywą oczywiście i moje pytanie jest takie może ona zaś ciąże jak uprawiamy drugi numerek po 20 min przerwy oczywiście po pierwszym stosunku idę potem robić siku i go umyję i potem nakładam prezerwatywę i jedziemy znów ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Skuteczność prezerwatywy wynosi około 80%. Oznacza to, że ryzyko ciąży istnieje, ponieważ prezerwatywa nie jest doskonałą metodą antykoncepcyjną. Proszę pamiętać, że wraz ze wzrostem częstości stosunków, wzrasta ryzyko ciąży. Na ryzyko nie ma jednak wpływu fakt, że do stosunku dochodzi po 20 minutach, po oddaniu moczu oraz umyciu członka.