Cewnikowanie podczas seksu a mocz zabarwiony krwią

Witam Proszę o poradę urologiczną. Problem powstał przez moją głupotę, przedwczoraj w czasie sexu z żoną wpadłem na durny pomysł zabawy w cewnikowanie (taką rurką z sexshopu) Po skończeniu sperma była zmieszana z krwią, przez wczorajszy dzień na koniec sikania mocz był zabarwiony krwią. Dziś sikam normalnie ( ze strachem) ale pomiędzy oddawaniem moczu musi wydobywać się (nieświadomie) odrobina krwi bo widzę jej ślady na żołędziu idąc do toalety. Czy to ustanie?

Cewnikowanie to zabieg medyczny. Potrafią prawidłowo wykonać cewnikowanie także pacjenci po nauczeniu.
Jeśli dotąd utrzymuje się krwawienie, to wymaga to konsultacji chirurga urologa.
Nie należy się zbytnio krępować, gdyż lekarza takie sytuacje nie zaskakują, nie są wcale takie rzadkie...
Wprowadzanie ciał obcych do cewki grozi nie tylko urazem, ale także infekcją.
Infekcje układu moczo-płciowego bywają uporczywe w leczeniu.
Zalecam rozwagę w używaniu gadgetów seksualnych, a zwłaszcza unikania inwazyjnych zabaw, jak wkładanie ciał obcych do otworów ciała czy naruszania ciągłości powłok ciała (nakłuwania, iniekcji).
Praktyki seksualne muszą być bezpieczne. Warto skonsultować się z lekarzem, niekoniecznie seksuologiem, jeśli chce się realizować "nietypowe fantazje". Lepiej nie opierać się na filmach typu "medical fetish" oraz na forach internetowych.
W pogoni za erotycznym urozmaiceniem można łatwo skrzywdzić druga osobę lub siebie.
Szczególnie niebezpieczne są zabawy z prądem elektrycznym oraz z ograniczaniem dostępu do powietrza.
Wracając do pytania, to mimo że organizm ma zdolność samonaprawiania, to sugeruję konsultacje u lekarza urologa, z czym w stolicy nie powinno być problemu.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com. Poznań.