Ryzyko zajścia w ciążę przy reglarnym, 28-dniowym cyklu

Mam pytanie, ostanio okres mialam 25go czerwca, 5go lipca odbylam stosunek z chlopakiem bez zabiezpieczenia i doszlo do wytrysku,jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przy regularnych cyklach czyli 28 dniowych. Na test jest zdecydowanie za szybko wiec prosilabym o pomoc i jak najszybsza odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w 11 dniu cyklu. W tej sytuacji istnieje możliwość zapłodnienia. Proponuję wykonać test pod koniec tego tygodnia.