Ustalenie daty zapłodnienia przy 28-dniowym cyklu

Witam. Mam pytanie odnośnie ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 21.czerwca. Miesiączki miałam regularne co 28 dni jednak ta ostatnia spóźniła sie o 2dni. Dnia 23 lipca robiłam sobie beta HCG i wynik miałam 873,51. Czy jest możliwość obliczyć date zapłodnienia? Stosunek miałam 4 i 11 lipca jednak z różnymi partnerami. Wedlug mnie bardziej prawdopodobne jest, że zaszlam w ciąże po pierwszym stosunku. Pierwsze usg miałam 30 lipca i był to 4w6d. Drugie usg mialam wykonane 18 sierpnia i był to 8w1d.

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej wygląda na 4.07 ale na 100% nie można tego określić.