Który stosunek zapłodnił moją koleżankę?

Witam serdecznie!
Mam bardzo dziwne pytanie i proszę o konkretną odpowiedź.
Chodzi o to, że moja koleżanka popełniła w życiu błąd i teraz się tym przejmuje strasznie, ale jest już za późno, żeby cofnąć wszystko. Jest w ciąży 30 tydzień.
Cykle jej zawsze trwały 28 dni, tylko ostatni jej się skrócił do 26 dni. A chodzi jej o to, że jak miała ostatnią miesiączkę 14 czerwca 2010 r. - trwała około 7 dni - kochała się z chłopakiem, 21 czerwca w nocy, a później 23 czerwca z mężem.
Który stosunek mógł zapłodnić, ten z 21 czerwca?! Myślała, że są jeszcze niepłodne dni. Czy te dalsze stosunki, tylko te dalsze nie mają wielkiego znaczenia, chodzi jedynie o ten z 21czerwca (ten dzień jest istotny ). Później 28 czerwca zobaczyła śluz owulacyjny, jak była u lekarza 26 sierpnia 2010, to USG wykazało - ciąża 10 tyg. i 2 dni.
Bardzo proszę o odpowiedź, to jest bardzo ważne!
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Jeśli cykle rzeczywiście były regularne, to według obliczeń do zapłodnienia doszło 28 czerwca. Gdyby cykl miał 26 dni, to do zapłodnienia mogło dojść 26 czerwca. Jest więc bardzo prawdopodobne, że dziecko będzie męża.

Z poważaniem