Ryzyko zapłodnienia w dni niepłodne

Witam bardzo serdecznie!
Mam 25 lat. Chciałabym zapytać czy seks w czasie dni niepłodnych (tak mi się przynajmniej wydaje, że są już niepłodne, ponieważ chodzi mi o dni po charakterystycznym bólu owulacyjnym).

Dodam, że cykle są w miarę regularne 26-28 dni), możliwe jest mimo wszystko zapłodnienie podczas stosunku bez zabezpieczeni?
Teoretycznie jest to raczej niemożliwe, ale czy natura może wykręcić taki ,,psikus"? Nie wiem czy wierzyć osobom, które mówią, że znają osoby które w dni niepłodne (teoretycznie) zaszły w ciąże? Dziękuję za odpowiedź :)

Witam serdecznie,

Podczas dni niepłodnych zajście w ciążę jest znacznie mniej prawdopodobne ale to prawdopodobieństwo nie jest równe zeru. Nie da się z całą pewnością określić kiedy będzie owulacja. Można to stwierdzić dopiero po fakcie czyli po wystąpieniu miesiączki. Czas pomiędzy owulacją a miesiączką jest stały i wynosi 14dni.  Czyli wiadomo, że owulacja miała miejsce 14 dni przed miesiączką.
Pozdrawiam