Ryzyko zajścia w ciąży kilka dni po skończonej miesiączce

Razem z moja dziewczyną piescilismy sie i wgl. włozyłem swojego penisa tylko 2 razy.Trwało to bardzo krótko dosłownie (3-4 sekundy) Członek przed wproawdzeniem byl suchy.O godzinie 8 rano przed zdarzeniem cżłonek zostal solidnie umyty , nastapiły jeszcze solidne oddawania moczu, o godzinie 15 nastapiło wyzejwymienione zdarzenie.Była 1,5 dnia po okresie.obchodzi regularne cykle co 28 dni.Czy jest jaka kolwiek szansa aby ona zaszła wciąze?Wytrysk nastapil 20 minu póxniej na zewnatrz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ryzyko zajścia w ciążę w opisywanej sytuacji jest niewielkie, choć należy pamiętać, że tzw. "stosunek przerywany" jest jedną z mniej pewnych metod antykoncepcji. Zakładając regularne, 28-dniowe cykle można przyjąć, że płodne są dni od 10. do 18. cyklu, zakładając 1. cyklu jako 1. dzień miesiączki.