Ryzyko zapłodnienia poprzez korzystanie z toalety

Witam mam mały problem.Miałam przypadek '' chlapło mi w czułe miejsce gdy korzystałam z wc .Słyszałam już że nie można zajść w ciąże takim czymś,ale ja czuje jak coś mi sie tam w brzuchu rusza , pulta ; / Nwm co mam robić jeśli to ciąża nie moge w niej być . ! Jestem za młoda . Prosze o pomoc .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju. Opisane przez Panią odczucia to najpewniej natomiast ruchy jelit.