Skorzystanie z toalety po mężczyźnie a ryzyko ciąży

Witam . Mam mały problem , trochę intymny .Ostatnio byłam w toalecie i załatwiałam sprawę ( wiecie jaką ) .. no i hlapło mi prosto w czułe miejsce ,a z tego co wiedziałam wcześniej był jakiś facet w w-c . I teraz jest taka sprawa , bo mam dziwny śluz ( taki bialy i grutki ) wiem , ze to głupia mysl , ale ciąża odpada co nie ? :/

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciąże może Pani wykluczyć. Na podstawie obrazu śluzu i "grudek" podejrzewałabym raczej zakażenie grzybicze pochwy.
Wskazana kontrola u ginekologa.