Ryzyko zarażenia chorobami po masażu i stymulacji ręką członka

Witam Mam pytanie nastepujace spotkalem się ostatnio z nieznajoma kobietą. Zrobila mi masaż ni było seksu pocalunków. Masowala dłońmi z oliwka albo balaamem i dodatkowo calym nagim cialem. To co mnie niepokoi to że na końcu doprowadzila mnie reką do pelnej satysfakcji. Czy przy masturbacji istnieje ryzyko ?

Odpowiednia higiena minimalizuje ryzyko.
Dla pana jest ważne, żeby prześcieradło/podklad był jednorazowy...
Z postu jednak nie wynika, czy była to masażystka erotyczna, czy "amatorka" lubiąca nieznanego mężczyznę "całościowo" wymasować...
Spotkanie typu bliskiego z nieznajomą kobietą zawsze jest wyzwaniem, ale i jest pewnym ryzykiem, nie tylko zresztą medycznym, także psychologicznym. Sporo jest ludzi stwarzających kłopoty innym...
Proponuję nie zajmować się już tym epizodem.
Stała parterka jest optymalnym rozwiązaniem dla większości mężczyzn.
Pozdrawiam. JW