Rzekomobłonniste zapalenie jelit po antybiotyku

Witam, 4 miesiące temu przeszłam rzekomoblonniste zapalenie jelit po antybiotyku, bylam leczona metronadazolem, który pomogl aczkolwiek stolce sa często luźne i toalete odwiedzam raz dziennie a przed ta choroba chodziłam do toalety oddac stolec co 2-3 dni. Teraz zdiagnozowano ze mam jeszcze drozdzyce jelit biore flumycon i mam diete. Ale 4 miesiace mam tez zawroty glowy, chodze jak pijana bez przerwy. Tomografia glowy wyszla ok. 8 miesięcy temu tez urodziłam syna i nie wiem czy to może hormony

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji radziłabym wykonać oznaczenie morfologii krwi. Być może zaburzenia wodno-elektrolitowe związane z problemami jelitowymi doprowadziły do anemii lub odwodnienia.