Sącząca się wydzielina z pępka 11-tygodniowego dziecka

Dobry wieczor!mam pytanie odnosnie pepka mojej 11tyg coreczki.Zauwazylam ze od kilku dni saczy jej sie z niego wydzielina,mimoże zagoil jej sie ladnie.Przemywam jej go woda z mydlem i psikam octeniseptem ale jak narazie nic to nie daje.Prosze o porade dlaczego tak sie dzieje i co z tym zrobic.Dodam ze mala nie goraczkuje,wokol pepka nie ma zadnych zmian.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza pediatry.