Samoistne pojawianie się siniaków na ciele a konieczność badań u hematologa

Pytanie do lek.hematologa od kilku lat robią mi się na ciele siniaki małe potem niekiedy duże rozlane głownie na nogach, rękach-samoistne siniaki/wyniki badan mam dobre.CO TO MOŻE BYĆ?Czy powinnam zrobić badania u hematologa?-pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nawracają, a wyniki badań są prawidłowe proszę udać się na wizytę u hematologa.