Samoistne zamykanie powiek o różnej porze dnia

moja Mama ma problrmy z oczami nie moze patrzec na swiatlo zamykaja sie jej samoistnie powieki o roznej porze dnia najwiecej pojawiaja sie te dolegliwosci przy zmianie pogody,mama byla juz u dwuch okolistow i kazdy dal inna diagnoze ,jeden zapalenie spojowek inny choroba suchego oka miala badanie cisnienia oka w jednym 15 w drogim 13 ale nie wiem czego.dostala krople do oczu jednak nic jej to nie pomaga,mama leczy sie na cukier.bardzo prosze o porade,albo co mozna jeszcze wyprobowac..dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej zbadać Pani mamę, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy lub wdrożenia leczenia. Jeśli jednak zalecone postępowanie nie przyniosło oczekiwanych efektów, konieczna jest kolejna konsultacja okulistyczna.