Samoistny ból barku u 20-latki

Witam. Jestem kobietą mam 20 lat. Waga 55kg, wzrost: 168cm. Od pewnego czasu, jakieś 3 miesięce boli mnie prawy bark, przez pierwszy okres ból nie był zbyt uciążliwy, bolało tylko czasami, lecz od pewnego czasu ból systematycznie wzrasta. Teraz nawet podniesienie ręki staje się uciążliwe, bądź też zmiana pozycji podczas spania. Dodatkowo jak ruszam ręką to coś tam w nim ,,pstryka", nadmienię że w lewym nic nie słychać. Żadnych kontuzji nic nie było. Ból pojawił się z nikąd. Dziękuję.

W takich przypadkach bardzo często przyczyna leży w mięśniach. Są to jednak tylko domysły, polecam skontaktować się z fizjoterapeutą, który zbada i oceni co się dzieje. Omówi z Panią pozycje w jakich przebywa Pani najczęściej i przeanalizuje ich poprawność. Polecam nie zwlekać.