Strzelanie w obrębie mostka u 22-letniej osoby

strzelanie w mostku przy rozciąganiu.Gdy siedzę jakiś czas w pozycji zgarbionej i następnie rozprostuje się słychać strzelanie w mostku,nie towarzyszy przy tym ból a ulga ponieważ mostek jest sztywny a po chrupnięciu jest w porządku. Z góry dziękuję za poradę.

Może to być następstwem uderzenia lub wcześniej przebytego urazu. Jeśli czuje się Pan niepewnie to polecam wybrać się do fizjoterapeuty - terapeuty manualnego.